Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
51,55%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,84%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
13,04%
Michal Biganič NEKA
4,04%
Filip Kuffa ŽIVOT
3,73%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,42%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
3,42%
Ján Bync NEKA
2,48%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,86%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Danko, NEKA
112 hlasov
2
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
97 hlasov
3
Milan Baran, NEKA
75 hlasov
4
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
63 hlasov
5
Martin Lajoš, NEKA
39 hlasov
6
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37 hlasov
7
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
34 hlasov
8
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
33 hlasov
9
Peter Brenišin, NEKA
33 hlasov
10
Jozef Janiga, NEKA
33 hlasov
11
Tatiana Husárová, NEKA
29 hlasov
12
Štefan Pčola, NEKA
28 hlasov
13
Anna Schlosserová, NEKA
27 hlasov
14
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
15
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
26 hlasov
16
Jozef Švagerko, NEKA
25 hlasov
17
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
18
Jozef Bednár, NEKA
23 hlasov
19
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
20
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
22 hlasov
21
Vladimír Lajčák, NEKA
21 hlasov
22
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
20 hlasov
23
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
24
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
25
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
19 hlasov
26
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
19 hlasov
27
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
28
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
18 hlasov
29
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
30
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
31
Angela Františková, SNS
16 hlasov
32
Michala Gánovská, REPUBLIKA
16 hlasov
33
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
34
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
35
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
36
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
37
Ingrid Lindemanová, NEKA
13 hlasov
38
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
39
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
40
Pavol Legát, NK/NEKA
12 hlasov
41
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
11 hlasov
42
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
11 hlasov
43
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
44
Peter Dujava, NEKA
11 hlasov
45
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
11 hlasov
46
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
47
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
11 hlasov
48
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
49
Rastislav Cunik, NEKA
10 hlasov
50
Martin Sýkora, NK/NEKA
10 hlasov
51
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
9 hlasov
52
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
53
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
54
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
55
Darina Jatiová, NEKA
8 hlasov
56
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
57
Peter Olexa, ŽIVOT
8 hlasov
58
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
8 hlasov
59
Iveta Ružeková, NaS - ns
7 hlasov
60
Roderik Ledecký, SNS
7 hlasov
61
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
62
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
63
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
6 hlasov
64
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
65
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
66
Jozef Lengvarský, KSS
5 hlasov
67
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
68
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
69
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
70
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
71
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
72
Ján Nemec, SNS
3 hlasov
73
Rastislav Šuliga, NEKA
2 hlasov
74
Ladislav Kalász, NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

38,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,66 %
04.11. 2017 1. kolo 18,19 %