Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
64,29%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27,14%
Štefan Straka KSS
4,29%
Dorota Bujňáková NP
1,43%
Anton Korba NEKA
1,43%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,43%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Benko, SMER - SD
26 hlasov
2
Marek Guman, NEKA
24 hlasov
3
Jozef Kičura, SMER - SD
23 hlasov
4
Mikuláš Komanický, SMER - SD
22 hlasov
5
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
6
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
7
Miroslav Lukáč, SMER - SD
18 hlasov
8
Michal Kaliňák, SMER - SD
18 hlasov
9
Peter Hatalčík, SMER - SD
17 hlasov
10
Vladislav Bašista, SMER - SD
15 hlasov
11
Emil Chlapeček, SMER - SD
15 hlasov
12
Branko Benko, SMER - SD
14 hlasov
13
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
14 hlasov
14
Radoslav Čuha, SMER - SD
13 hlasov
15
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
16
Miroslav Leško, SMER - SD
10 hlasov
17
Ján Andrejko, NEKA
9 hlasov
18
Viera Leščáková, NOVA
9 hlasov
19
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
20
Peter Klein, NEKA
8 hlasov
21
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
23
František Janus, NEKA
6 hlasov
24
Ladislav Babuščák, NOVA
6 hlasov
25
Pavel Hagyari, NEKA
5 hlasov
26
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
27
Janette Langová, NOVA
5 hlasov
28
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
29
Daniel Antolík, SNS
5 hlasov
30
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
31
Paulína Štefaničová, NOVA
4 hlasov
32
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
33
Štefan Hatok, NEKA
4 hlasov
34
Jiří Ballarin, NEKA
4 hlasov
35
Stanislav Grega, NEKA
4 hlasov
36
Vladimír Borecký, NEKA
4 hlasov
37
Miroslav Sopko, NOVA
4 hlasov
38
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
39
Cyril Leško, SNS
3 hlasov
40
Dušan Brhlík, NEKA
3 hlasov
41
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
42
Ondrej Gubač, NEKA
3 hlasov
43
Anton Klimko, NOVA
3 hlasov
44
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
45
Patrik Tomič, NEKA
3 hlasov
46
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
47
Lukáš Priščák, SNS
3 hlasov
48
Radovan Bačík, NEKA
2 hlasov
49
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
50
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
51
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
52
Richard Drutarovský, NOVA
2 hlasov
53
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
54
Radomír Kreheľ, NEKA
2 hlasov
55
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
56
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
57
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
58
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
59
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
60
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
61
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
62
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
63
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
64
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
65
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
66
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
67
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
68
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
69
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
70
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
71
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
72
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
73
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
74
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
75
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
76
Zdenko Velecký, NEKA
1 hlasov
77
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
78
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
79
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
80
František Balog, SRÚS
81
Tibor Bažo, SRÚS
82
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
83
Andrej Buday, SaS
84
Mária Klebanová, SNS
85
Viliam Sedlák, 99%, PaS
86
Jaroslav Uličný, SNS
87
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
88
Igor Kreta, KSS
89
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
90
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
91
Matúš Murajda, NEKA
92
Jozef Kipikaša, SNS
93
Ján Katica, NEKA
94
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
95
Vladimír Feľbaba, NOVA
96
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
97
Michal Hlivjak, 99%, PaS
98
Milan Hlivjak, 99%, PaS
99
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
100
Jozef Jakubík, 99%, PaS
101
Anton Demeter, SNS
102
Stanislav Mathia, NOVA

Volebná účasť

31,14 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 40,54 %
09.11. 2013 1. kolo 31,14 %