vyberte rok
Jankovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
45,57%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
26,58%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,59%
Jozef Šváč NP
5,06%
František Oľha Šanca
3,80%
František Bednár NAJ
2,53%
Andrej Gmitter NEKA
2,53%
Eduard Markovič NEKA
2,53%
Miroslav Škvarek SNS
2,53%
Ján Garaj NEKA
1,27%
Pavol Gašper NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

37,02
%
2017 1. kolo
31,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,02%
2013 1. kolo 31,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER-SD
51 hlasov
2
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
3
Ján Ferko, SMER-SD
36 hlasov
4
Ondrej Mudry, SMER-SD
25 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
22 hlasov
6
Lucia Gombitová, ÚSVIT
20 hlasov
7
Tibor Focko, SMER-SD
18 hlasov
8
Marián Vojtko, SNS
10 hlasov
9
Peter Pipák, SNS
9 hlasov
10
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
11
Marián Paško, ÚSVIT
8 hlasov
12
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
13
Michal Druga, SMER-SD
6 hlasov
14
Gabriela Želizňáková, NEKA
5 hlasov
15
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
16
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
17
Pavol Brek, ÚSVIT
4 hlasov
18
Ondrej Chovanec, SNS
4 hlasov
19
Andrej Semanco, NEKA
4 hlasov
20
Stanislav Hančár, NAJ
3 hlasov
21
Miroslav Gajdoš, NAJ
3 hlasov
22
Mária Cehelská, SOĽ
3 hlasov
23
Jozef Babják, SDKÚ-DS
3 hlasov
24
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Peter Šamudovský, KSS
2 hlasov
27
Mário Perinaj, MOST - HÍD
2 hlasov
28
Dušan Hrabec, NAJ
2 hlasov
29
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Peter Ferenc, OKS
2 hlasov
31
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
32
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
33
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Marián Kovaľ, SNS
1 hlasov
36
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Romana Porochnavá, #SIEŤ
1 hlasov
38
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
1 hlasov
39
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
40
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Marek Basala, SP
42
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
43
Hana Loziaková, MOST - HÍD
44
Lukáš Šandor, EDS
45
Marta Burdová, ŠANCA
46
Darina Barančíková, SOĽ
47
Peter Vorobel, SZ