vyberte rok
Janíkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42,95%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
28,86%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,37%
Róbert Bačinský NEKA
2,01%
Jarmila Tkáčová SNS
2,01%
Jaroslav Džunko NEKA
0,67%
Oliver Petrík JĽSS
0,67%
Lukáš Sisák KSS
0,67%
Vladislav Stanko NEKA
0,67%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

31,70
%
2017 1. kolo
7,39
%
2013 2. kolo
16,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,7%
2013 2. kolo 7,39%
2013 1. kolo 16,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Begala, NEKA
124 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
64 hlasov
3
Mária Lacková, NEKA
62 hlasov
4
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
57 hlasov
5
Slavomír Borovský, DS
47 hlasov
6
Július Pelegrin, NEKA
44 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
42 hlasov
8
István Zachariaš, SMK-MKP
37 hlasov
9
Tamás Iván, SMK-MKP
35 hlasov
10
Tibor Bráz, NEKA
35 hlasov
11
László Köteles, SMK-MKP
33 hlasov
12
Gábor Szalay, SMK-MKP
31 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD
30 hlasov
14
Alexander Képes, SMK-MKP
28 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
26 hlasov
16
Anton Király, SMK-MKP
26 hlasov
17
Július Beluscsák, NEKA
26 hlasov
18
Csaba Simkó, SMK-MKP
26 hlasov
19
Attila Oravecz, MOST - HÍD
23 hlasov
20
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
21
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
22
Ján Horváth, NEKA
8 hlasov
23
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
29
Augustín Köteles, NAJ
5 hlasov
30
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
33
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
34
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
35
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
36
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
41
Pavol Lehotský, NEKA
3 hlasov
42
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
43
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
44
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
45
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
46
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
47
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
48
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
49
Ján Serbin, NEKA
2 hlasov
50
Jarmila Vaňová, ŠKV
2 hlasov
51
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
52
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
53
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
54
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
55
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
56
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
57
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
59
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
60
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
61
Ondrej Bernát, SMER-SD
62
Radoslav Hodor, NEKA
63
Slavomír Horváth, SNS
64
Ervín Kompuš, NAJ
65
Jozef Krešák, ŠANCA
66
Peter Seman, KSS