Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,07%
Rudolf Bauer KDS
20,29%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,70%
Jozef Holečko NEKA
7,25%
Dominika Palaščáková NOVA
4,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,45%
Lukáš Sisák KSS
1,45%
Ivan Kuhn OKS
1,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, NEKA
48 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
46 hlasov
3
Marián Tóth, SaS
41 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
41 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
39 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
32 hlasov
8
Jenő Csoltkó, NEKA
32 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
28 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
11
Ladislav Bartók, NEKA
11 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Dominika Palaščáková, NOVA
5 hlasov
18
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
22
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
23
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
24
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
25
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
26
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
28
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
30
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
31
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
32
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
33
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
34
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
35
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
36
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
37
Ján Stanislav, SNS
38
Michal Rečka, SMER - SD
39
Vladimír Popovič, SMS
40
Róbert Šándor, NEKA
41
Radoslav Šimko, SNS
42
Jozef Tischler, SĽS
43
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
44
Imrich Kohút, SĽS
45
Monika Vargová, SNS
46
Ivan Hriczko, NEKA
47
Peter Palaščák, SOĽ
48
Marián Kertész, PD
49
Roman Horváth, SRÚS
50
Ľubica Holováčová, SĽS
51
Františka Kočišová, SĽS
52
Viktor Dulina, NEKA
53
Róbert Čarny, SNS
54
Alexander Bimbo, SRÚS
55
Jozef Koňa, SĽS
56
Július Grulyo, NEKA
57
Martin Baltes, SĽS
58
Božena Letková, NEKA
59
Ján Bačo, SĽS
60
Ladislav Vojtko, KSS
61
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

31,70
%
2017 1. kolo
7,39
%
2013 2. kolo
16,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,70%
2013 2. kolo 7,39%
2013 1. kolo 16,22%