vyberte rok
Janiceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
58,46%
Marian Kotleba ĽSNS
29,23%
Jozef Šimko NEKA
4,62%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3,08%
Igor Kašper NEKA
1,54%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,54%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,54%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

44,23
%
2017 1. kolo
36,95
%
2013 2. kolo
71,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,23%
2013 2. kolo 36,95%
2013 1. kolo 71,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
33 hlasov
2
Aladár Bari, MOST - HÍD
28 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
28 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
27 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
27 hlasov
6
Vojtech Szajkó, SRK
23 hlasov
7
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
21 hlasov
8
Ferenc Auxt, SMK-MKP
18 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
10
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
12
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
13
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
14
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
21
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
22
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
23
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
24
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
25
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
27
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
30
Stanislav Krahulec, NEKA
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
32
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
33
Lukáš Kvietok, SMER-SD
34
Anatolij Jefimov, KSS
35
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Stanislava Zvarová, SMER-SD
37
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
38
Miroslava Vargová, NEKA
39
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
40
Peter Mináč, SMER-SD
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Katarína Moncoľová, NEKA
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Miroslava Grendelová, KSS
45
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
47
Michal Bagačka, SMER-SD
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Róbert Čipka, KSS