Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
86,27%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
13,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
52,27%
Ondrej Binder NEKA
10,23%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
7,95%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
6,82%
Ladislav Fízik ASV
6,82%
Pavel Chovanec ÚSVIT
5,68%
Karol Konárik SNS
4,55%
Emil Samko KĽS
4,55%
Andrea Jenčíková NP
1,14%
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
71 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
59 hlasov
3
Zoltán Bán, SMK-MKP
58 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
56 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
20 hlasov
6
Vojtech Szajkó, NEKA
16 hlasov
7
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
14 hlasov
8
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
14 hlasov
9
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
11 hlasov
11
Csaba Horváth, NEKA
9 hlasov
12
Katarína Horváth, KĽS
8 hlasov
13
Romana Antalová, ÚSVIT
7 hlasov
14
Tibor Balog, SMS
7 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
6 hlasov
16
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
17
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
18
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
3 hlasov
19
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
20
Ján Antal, ÚSVIT
2 hlasov
21
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
22
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
23
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
25
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
26
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
27
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
30
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
31
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
32
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
33
Silvia Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
35
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
37
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
38
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
39
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
40
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
41
Renáta Puhlová, PD
42
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
43
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
44
Peter Vetrák, SĽS
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Ján Hiraj, NP
47
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD

Volebná účasť

44,23
%
2017 1. kolo
36,95
%
2013 2. kolo
71,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,23%
2013 2. kolo 36,95%
2013 1. kolo 71,73%