vyberte rok
Jalovecokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
41,77%
Juraj Blanár Smer-SD
39,24%
Marián Murín NEKA
11,39%
Peter Sagan ĽSNS
3,80%
Peter Cibulka NEKA
1,27%
Anton Martvoň NEKA
1,27%
Ján Mikolaj SNS
1,27%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

31,41
%
2017 1. kolo
20,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,41%
2013 1. kolo 20,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Blcháč, SMER-SD
35 hlasov
2
Branislav Tréger, NEKA
26 hlasov
3
Alexander Slafkovský, NEKA
25 hlasov
4
Rudolf Urbanovič, SNS
21 hlasov
5
Jozef Repaský, ŠANCA
19 hlasov
6
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
7
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
Ľubomír Frič, SMER-SD
13 hlasov
10
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Viera Tomčíková, NEKA
12 hlasov
12
Michal Jurči, NEKA
11 hlasov
13
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
14
Marián Vojtík, SMER-SD
10 hlasov
15
Ivan Spilý, NEKA
9 hlasov
16
Erik Gemzický, SNS
8 hlasov
17
Alena Uličná, SMER-SD
8 hlasov
18
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Jozef Vacula, VZDOR
6 hlasov
21
Roman Janči, NEKA
6 hlasov
22
Patrik Fuzák, NEKA
6 hlasov
23
Peter Čajka, NEKA
6 hlasov
24
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Miroslav Neset, SNS
5 hlasov
26
Vladimír Klein, NEKA
4 hlasov
27
Július Sokol, SNS
3 hlasov
28
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
29
Jarmila Mišurová, KSS
3 hlasov
30
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Miroslav Ilavský, SNS
3 hlasov
32
Milan Burčík, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Tomáš Hvostik, NEKA
2 hlasov
34
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Milan Šipka, SNS
2 hlasov
37
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
38
Ján Hučík, NP
1 hlasov
39
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov