Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
34,65%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
21,00%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,66%
Martin Kusenda NEKA
5,73%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,26%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,23%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,23%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,64%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,17%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
345 hlasov
2
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
271 hlasov
3
Jozef Stankovský, NEKA
169 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
151 hlasov
5
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
131 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
123 hlasov
7
David Gerhát, KSS
120 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
106 hlasov
9
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
102 hlasov
10
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
92 hlasov
11
Peter Kochan, NEKA
92 hlasov
12
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
87 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
85 hlasov
14
Matúš Hubinský, NEKA
83 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
72 hlasov
16
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
69 hlasov
17
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
59 hlasov
18
Martin Dočkalik, NEKA
58 hlasov
19
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
57 hlasov
20
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
57 hlasov
21
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
56 hlasov
22
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
23
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
55 hlasov
24
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49 hlasov
25
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
26
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
27
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
28
Oľga Hudoková, NK/NEKA
41 hlasov
29
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
34 hlasov
30
Jaroslav Blina, KSS
33 hlasov
31
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
32
Marian Fázik, NK/NEKA
30 hlasov
33
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
34
Martin Tarčák, NK/NEKA
23 hlasov
35
Renáta Kirková, NK/NEKA
22 hlasov
36
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
37
Ľubomíra Švecová, KSS
20 hlasov
38
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
39
Anton Švec, KSS
15 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
11 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
9 hlasov
42
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov

Volebná účasť

54,84 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,84 %
04.11. 2017 1. kolo 29,29 %
23.11. 2013 2. kolo 13,86 %
09.11. 2013 1. kolo 24,20 %