vyberte rok
Jabloňokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
42,42%
Peter Chudík Smer-SD
21,21%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,09%
Andrej Gmitter NEKA
7,07%
František Oľha Šanca
6,06%
Ján Garaj NEKA
4,04%
Miroslav Škvarek SNS
4,04%
František Bednár NAJ
3,03%
Pavol Gašper NEKA
1,01%
Eduard Markovič NEKA
1,01%
Jozef Šváč NP
1,01%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

29,39
%
2017 1. kolo
17,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,39%
2013 1. kolo 17,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Paško, ÚSVIT
48 hlasov
2
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
3
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
4
Peter Pipák, SNS
21 hlasov
5
Darina Barančíková, SOĽ
19 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
7
Ivan Hopta, ÚSVIT
18 hlasov
8
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
9
Romana Porochnavá, #SIEŤ
15 hlasov
10
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
12
Jozef Bajkó, SP
12 hlasov
13
Ján Ferko, SMER-SD
12 hlasov
14
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
10 hlasov
15
Jozef Babják, SDKÚ-DS
9 hlasov
16
Tibor Focko, SMER-SD
9 hlasov
17
Mária Cehelská, SOĽ
8 hlasov
18
Marián Kovaľ, SNS
8 hlasov
19
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
20
Marek Basala, SP
7 hlasov
21
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Pavol Brek, ÚSVIT
5 hlasov
24
Michal Druga, SMER-SD
5 hlasov
25
Lucia Gombitová, ÚSVIT
5 hlasov
26
Andrej Semanco, NEKA
5 hlasov
27
Gabriela Želizňáková, NEKA
4 hlasov
28
Mário Perinaj, MOST - HÍD
4 hlasov
29
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
30
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
32
Ondrej Mudry, SMER-SD
2 hlasov
33
Miroslav Gajdoš, NAJ
2 hlasov
34
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
36
Peter Vorobel, SZ
2 hlasov
37
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
38
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
39
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
1 hlasov
41
Peter Šamudovský, KSS
1 hlasov
42
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
43
Marta Burdová, ŠANCA
1 hlasov
44
Jozef Fedorko, SMER-SD
45
Peter Ferenc, OKS
46
Dušan Hrabec, NAJ
47
Lukáš Šandor, EDS