vyberte rok
Ižkovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
93,10%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
3,45%
Jozef Bobík NEKA
1,72%
Jaroslav Džunko NEKA
1,72%
Róbert Bačinský NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

69,76
%
2017 1. kolo
40,00
%
2013 2. kolo
60,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 69,76%
2013 2. kolo 40%
2013 1. kolo 60,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
50 hlasov
2
Peter Jakab, MOST - HÍD
47 hlasov
3
Mária Bálintová, MOST - HÍD
37 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER-SD
27 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER-SD
22 hlasov
6
Tibor Varga, SMK-MKP
12 hlasov
7
František Farkaš, SMER-SD
8 hlasov
8
Oskar Szabo, SZS
5 hlasov
9
Viliam Zahorčák, SMER-SD
5 hlasov
10
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
11
Peter Borza, SNS
3 hlasov
12
Ľudovít Adam, NEKA
2 hlasov
13
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
14
Ildikó Vargová, ŠKV
2 hlasov
15
Jozef Sokologorský, SMER-SD
2 hlasov
16
Lukáš Pažinka, NEKA
2 hlasov
17
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
19
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
20
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
21
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
22
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
23
Pavol Kuchta, SMER-SD
1 hlasov
24
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
25
Peter Horňák, DS
1 hlasov
26
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
1 hlasov
28
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Peter Malík, SNS
1 hlasov
31
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
32
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
35
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
39
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Dušan Goda, NEKA
41
Ondrej Golas, NEKA
42
Iveta Golmicová, ŠANCA
43
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
44
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
45
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
46
Bohuš Jakuboc, ŠKV
47
Jozef Jambor, NAJ
48
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Marián Markovič, ŠKV
50
Ján Mihalečko, SMER-SD
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
52
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
53
Ján Viselka, NEKA
54
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
55
Matej Šarocký, ŠANCA
56
Michal Stričík, ŠKV
57
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
58
Timea Sotáková, SMER-SD
59
Radoslav Smutný, SP
60
Branislav Sijka, NEKA
61
Erik Sibal, NEKA
62
Peter Sabol, SNS
63
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
65
Karol Pavelka, SNS
66
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
67
Marián Nistor, ŠKV
68
Jaroslav Vaľo, SNS
69
Valéria Eľková, NEKA
70
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
71
Emil Čurma, SNS
72
Jozef Bobík, NEKA
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Peter Badida, VZDOR