Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
Rudolf Bauer KDS

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
96,15%
Rudolf Bauer KDS
3,85%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50 hlasov
2
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
41 hlasov
4
Branislav Sijka, NEKA
38 hlasov
5
Ľubica Rošková, SMER - SD
37 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
36 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER - SD
35 hlasov
8
Attila Barkó, SMK-MKP
11 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
8 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Gábor Mihók, SMK-MKP
6 hlasov
12
Tibor Varga, SMK-MKP
4 hlasov
13
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
14
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
15
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
17
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
18
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
19
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
20
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
21
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
22
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
23
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
24
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
25
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
26
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
27
Ján Mičuda, NEKA
28
Ján Mihalečko, SMER - SD
29
Matúš Nameš, SNS
30
Rastislav Olexa, NEKA
31
Imrich Balog, KĽS
32
Oliver Petrík, NEKA
33
Ján Potocký, SMS
34
Milan Potocký, NEKA
35
Andrea Sisák, NEKA
36
Martin Stripai, SMS
37
Miroslav Surmánek, NOVA
38
Jaroslava Špaková, DS
39
Jaroslav Tokár, SRÚS
40
Slavomír Žužo, MS
41
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
42
Jozef Makohus, SMER - SD
43
Martin Magura, SMS
44
Ján Bednár, NOVA
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
46
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
47
Jaroslav Ferenc, KĽS
48
Mária Uchnárová, SMS
49
Stanislav Gaľa, SNS
50
Juraj Jevin, SaS
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
53
Milan Kaplan, NOVA
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Jaroslav Vaľo, SNS

Volebná účasť

69,76
%
2017 1. kolo
40,00
%
2013 2. kolo
60,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 69,76%
2013 2. kolo 40,00%
2013 1. kolo 60,21%