Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
57,14%
Igor Choma SMER - SD
25,00%
Marián Murín NEKA
7,14%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,57%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,57%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
3,57%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
Andrea Starinská NK/NEKA
Miroslav Urban REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
11 hlasov
2
Erik Gemzický, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
3
Ján Blcháč, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
4
Miroslav Boďa, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
5
Zuzana Marcineková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
6
Jaroslav Magura, NK/NEKA
4 hlasov
7
Drahomír Krčmárek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
8
Ľubica Staroňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
9
Tomáš Martaus, NEKA
4 hlasov
10
Ján Smieško, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
11
Anna Dvorščáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
12
Milan Gemzický, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
13
Rudolf Urbanovič, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
14
Ľubomír Raši, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
15
Pavol Žák, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
16
Viera Maršalková, SMER - SD
3 hlasov
17
Andrea Barkovci, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
18
Vincent Kultan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
19
Milan Lištiak, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
20
Pavel Zacharovský, NK/NEKA
2 hlasov
21
Michal Paška, NEKA
2 hlasov
22
Patrik Rakučák, SNS
2 hlasov
23
Ján Paško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
24
Miroslav Neset, SMER - SD
2 hlasov
25
Marian Juríček, SMER - SD
2 hlasov
26
Jaroslav Barok, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
27
Marián Vozárik, SMER - SD
1 hlasov
28
Jaroslav Micenko, REPUBLIKA
1 hlasov
29
Juraj Veselý, SMER - SD
1 hlasov
30
Marek Nemec, NEKA
1 hlasov
31
Jozef Repaský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
32
Svetlana Kováčová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
33
Peter Hamráček, SMER - SD
1 hlasov
34
Miloslav Polák, SNS
35
Rastislav Ilavský, ĽS Naše Slovensko
36
Vlastislav Čabo, Skúsme to inak, SaS, OKS
37
Jaroslav Čefo, NEKA
38
Vladimír Čonka, REPUBLIKA
39
Daša Kováčová, Hnutie ONÁS

Volebná účasť

40,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,00 %
04.11. 2017 1. kolo 25,97 %
09.11. 2013 1. kolo 18,18 %