Iža okres Komárno

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46,25%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,44%
Milan Belica NEKA
10,94%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,44%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,97%
Martin Kusenda NEKA
2,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,88%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,41%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,41%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,78%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
312 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
259 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
255 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
238 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
222 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
191 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
188 hlasov
8
Jozef Jobbágy, NEKA
137 hlasov
9
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
104 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
97 hlasov
11
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
81 hlasov
12
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
79 hlasov
13
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
72 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
70 hlasov
15
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
68 hlasov
16
Péter Korpás, NEKA
60 hlasov
17
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
18
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
55 hlasov
19
István Samu, NEKA
55 hlasov
20
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
54 hlasov
21
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
22
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
51 hlasov
23
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
24
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
48 hlasov
25
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
26
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
27
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
42 hlasov
28
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
42 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
30
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
37 hlasov
31
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
32
Roman Németh, SMER - SD, SNS
34 hlasov
33
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33 hlasov
34
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
35
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
32 hlasov
36
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
37
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
38
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
18 hlasov
39
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
17 hlasov
40
Gyula Köles, NK/NEKA
13 hlasov

Volebná účasť

50,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,20 %
04.11. 2017 1. kolo 18,70 %
23.11. 2013 2. kolo 11,11 %
09.11. 2013 1. kolo 17,37 %