Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
83,75%
Milan Belica SMER - SD
16,25%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
70,56%
Milan Belica SMER - SD
18,61%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,46%
Peter Oremus NEKA
2,60%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,16%
Viliam Mokraň KĽS
2,16%
Robert Dick MS
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Olga Szabó, SMK-MKP
133 hlasov
2
László Stubendek, SMK-MKP
108 hlasov
3
Árpád Horváth, SMK-MKP
99 hlasov
4
Attila Petheő, SMK-MKP
93 hlasov
5
Csaba Földes, SMK-MKP
87 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
69 hlasov
7
Rozália Szalay, SMK-MKP
67 hlasov
8
Norbert Becse, SMK-MKP
66 hlasov
9
Tamara Podmanická, SMS
63 hlasov
10
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
62 hlasov
11
Anton Marek, NEKA
58 hlasov
12
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
51 hlasov
13
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
14
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
15
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
16
György Batta, NEKA
32 hlasov
17
Károly Less, NEKA
26 hlasov
18
Peter Getler, SMS
25 hlasov
19
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
20
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
20 hlasov
21
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
18 hlasov
22
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
23
Miroslav Adamik, NEKA
16 hlasov
24
Jozef Petráš, KSS
15 hlasov
25
Milan Opálka, KSS
14 hlasov
26
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
27
Milan Lehocký, NEKA
13 hlasov
28
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
12 hlasov
29
Karel Krejčí, KSS
11 hlasov
30
Tibor Mayer, NEKA
7 hlasov
31
Robert Dick, MS
6 hlasov
32
Ladislav Tóth, KSS
6 hlasov
33
Pavol Tausk, KSS
5 hlasov
34
Mária Csákiová, MS
3 hlasov
35
Ján Pikor, NEKA
2 hlasov
36
Lívia Csíková, MS
2 hlasov

Volebná účasť

18,70
%
2017 1. kolo
11,11
%
2013 2. kolo
17,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,70%
2013 2. kolo 11,11%
2013 1. kolo 17,37%