Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
29,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,22%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
19,85%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,26%
Martin Kusenda NEKA
5,33%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,30%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,70%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,78%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,63%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,30%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
175 hlasov
2
Šimon Kónya, NEKA
126 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
119 hlasov
4
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
118 hlasov
5
Štefan Štefek, NEKA
118 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
116 hlasov
7
Jozef Dvonč, NEKA
107 hlasov
8
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
107 hlasov
9
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
93 hlasov
10
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
85 hlasov
11
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
79 hlasov
12
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
13
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
71 hlasov
14
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
15
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
67 hlasov
16
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
64 hlasov
17
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
18
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
61 hlasov
19
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
61 hlasov
20
Miroslav Gut, NEKA
58 hlasov
21
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
22
Marta Rácová, NEKA
55 hlasov
23
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
24
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
25
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
26
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
51 hlasov
27
Ľubomír Moravčík, NEKA
51 hlasov
28
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
50 hlasov
29
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
50 hlasov
30
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
50 hlasov
31
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
32
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
33
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
48 hlasov
34
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
47 hlasov
35
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
46 hlasov
36
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
37
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
44 hlasov
38
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
39
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
40
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
42 hlasov
41
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
40 hlasov
42
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
40 hlasov
43
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
44
Martin Čepček, ŽIVOT
40 hlasov
45
Peter Košťál, NEKA
40 hlasov
46
Peter Andel, Progresívne Slovensko
38 hlasov
47
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
37 hlasov
48
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
37 hlasov
49
Erik Blaško, NK/NEKA
36 hlasov
50
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
34 hlasov
51
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
52
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
33 hlasov
53
Peter Pukan, REPUBLIKA
32 hlasov
54
Lívia Šumichrastová, NEKA
32 hlasov
55
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
56
Soňa Ďuríková, NEKA
32 hlasov
57
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
58
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
31 hlasov
59
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
60
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
61
Pavol Mada, NEKA
30 hlasov
62
Martin Balko, Progresívne Slovensko
30 hlasov
63
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
28 hlasov
64
Jarmila Králová, NEKA
27 hlasov
65
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
66
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
26 hlasov
67
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
68
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
25 hlasov
69
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
24 hlasov
70
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
71
Ladislav Turba, NEKA
24 hlasov
72
Igor Husár, REPUBLIKA
23 hlasov
73
Martin Skovajsa, NEKA
22 hlasov
74
Juraj Švarc, NEKA
22 hlasov
75
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
76
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
77
Milan Chmelár, NEKA
21 hlasov
78
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
79
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
80
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
20 hlasov
81
Martin Bóri, REPUBLIKA
20 hlasov
82
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
20 hlasov
83
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
84
Jana Pukanová, REPUBLIKA
19 hlasov
85
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
17 hlasov
86
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
87
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
88
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
17 hlasov
89
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
17 hlasov
90
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
15 hlasov
91
Peter Paučo, NK/NEKA
14 hlasov
92
Radoslav Kriváček, NEKA
14 hlasov
93
Darina Zlatošová, NK/NEKA
14 hlasov
94
Peter Šedovič, NK/NEKA
14 hlasov
95
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
14 hlasov
96
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
13 hlasov
97
Dušan Tóth, NEKA
13 hlasov
98
Juraj Vízy, NK/NEKA
11 hlasov
99
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
11 hlasov
100
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
101
Oľga Paučová, NK/NEKA
9 hlasov
102
Peter Božík, Hnutie ONÁS
9 hlasov
103
Miloš Macho, NK/NEKA
9 hlasov
104
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
8 hlasov
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
106
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
7 hlasov

Volebná účasť

31,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,43 %
04.11. 2017 1. kolo 30,69 %
23.11. 2013 2. kolo 13,77 %
09.11. 2013 1. kolo 12,06 %