vyberte rok
Ivaniceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
28,99%
Marian Kotleba ĽSNS
27,54%
Ján Lunter NEKA
17,39%
Jozef Šimko NEKA
11,59%
Martin Juhaniak NEKA
4,35%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4,35%
Miroslav Gálik NAS
2,90%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,45%
Znenek Očovan NAJ
1,45%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

36,92
%
2017 1. kolo
34,80
%
2013 2. kolo
50,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,92%
2013 2. kolo 34,8%
2013 1. kolo 50%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
52 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
52 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
39 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
31 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
18 hlasov
6
Ján Lichanec, NEKA
18 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
15 hlasov
8
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
13 hlasov
9
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
11 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
8 hlasov
12
Csaba Csízi, MOST - HÍD
8 hlasov
13
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
15
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
22
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
27
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
30
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
32
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
34
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
36
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
37
Stanislava Zvarová, SMER-SD
38
Róbert Čipka, KSS
39
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
40
Ivan Hazucha, SMER-SD
41
Katarína Moncoľová, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Lukáš Kvietok, SMER-SD
45
Alena Pivovarčiová, NP
46
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Miroslava Vargová, NEKA
49
Anatolij Jefimov, KSS