Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
77,84%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
7,67%
Milan Belica NEKA
3,98%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,56%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,70%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,42%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,42%
Martin Kusenda NEKA
1,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,14%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,85%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
239 hlasov
2
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
185 hlasov
3
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
171 hlasov
4
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
150 hlasov
5
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
147 hlasov
6
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
135 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
97 hlasov
8
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
9
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
10
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
11
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
12
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
18 hlasov
13
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
14
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
15
Roland Bogár, NEKA
17 hlasov
16
Peter Benček, NEKA
16 hlasov
17
Tomáš Krištof, NEKA
15 hlasov
18
Marek Földesi, NEKA
14 hlasov
19
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
20
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
13 hlasov
21
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
12 hlasov
22
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
23
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
24
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
25
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
10 hlasov
27
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
28
Tomáš Ižold, NEKA
10 hlasov
29
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
30
Peter Drábik, NEKA
10 hlasov
31
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
32
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
33
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
34
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
35
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
8 hlasov
36
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
37
Ján Krtík, NEKA
8 hlasov
38
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
8 hlasov
39
Mária Kuriačková, NEKA
7 hlasov
40
Ján Janáč, NEKA
7 hlasov
41
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
7 hlasov
42
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
43
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
6 hlasov
44
Branislav Štefanický, NEKA
6 hlasov
45
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
46
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
47
Tibor Moravský, NEKA
6 hlasov
48
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
5 hlasov
49
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
50
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
51
Ján Proksa, NK/NEKA
5 hlasov
52
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
53
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
54
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
55
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
5 hlasov
56
Dana Ďurišová, NK/NEKA
5 hlasov
57
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
58
Jozef Kubovič, NEKA
4 hlasov
59
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
60
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
61
Roman Salinka, NEKA
4 hlasov
62
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
4 hlasov
63
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
64
Mária Farkašová, NEKA
4 hlasov
65
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
66
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
67
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
3 hlasov
68
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
69
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
70
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
71
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
3 hlasov
72
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
73
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
74
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
75
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
76
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

60,90 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,90 %
04.11. 2017 1. kolo 18,82 %
23.11. 2013 2. kolo 10,26 %
09.11. 2013 1. kolo 14,06 %