vyberte rok
Ipeľské Úľanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
56,44%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
20,79%
Ľászló Hajdu MKDA
9,90%
Milan Uhrík ĽSNS
5,94%
Peter Oremus NEKA
4,95%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
0,99%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,99%
Ján Marko NP

Volebná účasť

41,76
%
2017 1. kolo
31,67
%
2013 2. kolo
36,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,76%
2013 2. kolo 31,67%
2013 1. kolo 36,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Köpöncei, SMK-MKP
86 hlasov
2
Dezső Pálffy, SMK-MKP
76 hlasov
3
Pál Zachar, NEKA
68 hlasov
4
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
67 hlasov
5
Beáta Kiss, SMK-MKP
65 hlasov
6
Tibor Csenger, SMK-MKP
65 hlasov
7
Zita Cseri, NEKA
64 hlasov
8
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
9
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
10
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
11
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
12
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
13
Marianna Šedivá, NEKA
7 hlasov
14
Igor Éder, NEKA
6 hlasov
15
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
16
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
17
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Erika Sulinová, NEKA
5 hlasov
20
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
21
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
5 hlasov
22
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
25
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Igor Varga, NEKA
3 hlasov
27
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Igor Gogora, NEKA
3 hlasov
30
Michal Ivanický, KSS
3 hlasov
31
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Ján Krtík, NEKA
2 hlasov
36
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
37
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
38
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
39
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
40
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Ondrej Juhász, NEKA
1 hlasov
42
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Ján Kútik, KSS