Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
52,83%
Rudolf Bauer KDS
47,17%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
36,11%
Rudolf Bauer KDS
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
8,33%
Jaroslav Džunko NEKA
8,33%
Lukáš Sisák KSS
8,33%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,56%
Ivan Kuhn OKS
4,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,39%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,39%
Jozef Holečko NEKA
1,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER - SD
48 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
39 hlasov
3
Branislav Sijka, NEKA
33 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
22 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
19 hlasov
6
Ľubica Rošková, SMER - SD
18 hlasov
7
Juraj Brecko, KSS
17 hlasov
8
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
16 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
11
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
12
Oliver Petrík, NEKA
12 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
12 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
16
Martin Stripai, SMS
10 hlasov
17
Jozef Makohus, SMER - SD
8 hlasov
18
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
19
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
20
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
22
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
23
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
4 hlasov
24
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
25
Martin Magura, SMS
3 hlasov
26
Slavomír Kešeľ, SRÚS
3 hlasov
27
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
28
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
29
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
30
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
31
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
32
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
34
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
35
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
36
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
37
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
38
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
39
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
40
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
41
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
42
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
43
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
46
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
47
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
51
Jaroslava Špaková, DS
52
Imrich Balog, KĽS
53
Andrea Sisák, NEKA
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
55
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

22,20
%
2017 1. kolo
10,95
%
2013 2. kolo
19,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,20%
2013 2. kolo 10,95%
2013 1. kolo 19,79%