Iňa okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
50,75%
Milan Belica NEKA
20,90%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,45%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,22%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,99%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,99%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,24%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,49%
Martin Kusenda NEKA
1,49%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,75%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
2
Mária Farkašová, NEKA
45 hlasov
3
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
28 hlasov
4
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
5
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
6
Ján Krtík, NEKA
19 hlasov
7
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
8
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
19 hlasov
9
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
10
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
11
Marek Földesi, NEKA
13 hlasov
12
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
13
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
14
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
15
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
16
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
11 hlasov
17
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
18
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
19
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
21
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
22
Tomáš Krištof, NEKA
7 hlasov
23
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Mária Kuriačková, NEKA
7 hlasov
25
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
26
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
29
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
30
Ján Janáč, NEKA
5 hlasov
31
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Peter Benček, NEKA
5 hlasov
33
Peter Drábik, NEKA
5 hlasov
34
Roland Bogár, NEKA
5 hlasov
35
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
5 hlasov
36
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
5 hlasov
37
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
38
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
39
Jozef Kubovič, NEKA
5 hlasov
40
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
5 hlasov
41
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
42
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
43
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
44
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
4 hlasov
45
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
4 hlasov
46
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
47
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
48
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
3 hlasov
49
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
50
Ján Proksa, NK/NEKA
3 hlasov
51
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
52
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
53
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
54
Tomáš Ižold, NEKA
3 hlasov
55
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
56
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
57
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
58
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
59
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
2 hlasov
60
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
61
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
62
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2 hlasov
63
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
64
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
65
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
2 hlasov
66
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
67
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
68
Branislav Štefanický, NEKA
1 hlasov
69
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
70
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
71
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
72
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Roman Salinka, NEKA
1 hlasov
75
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
76
Peter Marko, NK/NEKA

Volebná účasť

77,89 %

Historický vývoj

29.10. 2022 77,89 %
04.11. 2017 1. kolo 33,33 %
23.11. 2013 2. kolo 33,33 %
09.11. 2013 1. kolo 52,17 %