vyberte rok
Iňaokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
67.74%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11.29%
Milan Uhrík ĽSNS
8.06%
Iván Farkas SMK
4.84%
Peter Oremus NEKA
4.84%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.23%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 2. kolo
52,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 2. kolo 33,33%
2013 1. kolo 52,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
5
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
6
Erika Sulinová, NEKA
9 hlasov
7
Michal Ivanický, KSS
9 hlasov
8
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
9
Igor Éder, NEKA
7 hlasov
10
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
11
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
12
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
13
Tibor Csenger, SMK-MKP
7 hlasov
14
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
15
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
17
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
18
Ján Hamar, KSS
6 hlasov
19
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
20
Miroslav Kamenský, KSS
5 hlasov
21
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Zita Cseri, NEKA
5 hlasov
23
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
24
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
4 hlasov
25
Ondrej Juhász, NEKA
4 hlasov
26
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Ján Krtík, NEKA
4 hlasov
28
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
29
Igor Varga, NEKA
4 hlasov
30
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Dezső Pálffy, SMK-MKP
3 hlasov
34
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Igor Gogora, NEKA
3 hlasov
38
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
41
Pál Zachar, NEKA
2 hlasov
42
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
45
Ján Kútik, KSS
1 hlasov
46
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov