Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
76,74%
Milan Belica SMER - SD
23,26%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
59,20%
Milan Belica SMER - SD
23,20%
Peter Oremus NEKA
9,60%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
4,80%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,40%
Robert Dick MS
0,80%
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Norbert Becse, SMK-MKP
63 hlasov
2
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
59 hlasov
3
Olga Szabó, SMK-MKP
40 hlasov
4
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
5
Árpád Horváth, SMK-MKP
38 hlasov
6
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
7
Csaba Földes, SMK-MKP
36 hlasov
8
Attila Petheő, SMK-MKP
33 hlasov
9
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
10
László Stubendek, SMK-MKP
30 hlasov
11
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
28 hlasov
12
Anton Marek, NEKA
28 hlasov
13
Rozália Szalay, SMK-MKP
25 hlasov
14
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
15
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
16
Miroslav Adamik, NEKA
18 hlasov
17
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
18
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
17 hlasov
19
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
20
Milan Opálka, KSS
10 hlasov
21
György Batta, NEKA
8 hlasov
22
Robert Dick, MS
7 hlasov
23
Tamara Podmanická, SMS
6 hlasov
24
Milan Lehocký, NEKA
5 hlasov
25
Ladislav Tóth, KSS
5 hlasov
26
Mária Csákiová, MS
5 hlasov
27
Tibor Mayer, NEKA
5 hlasov
28
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
4 hlasov
29
Karel Krejčí, KSS
4 hlasov
30
Jozef Petráš, KSS
3 hlasov
31
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
32
Ján Pikor, NEKA
3 hlasov
33
Pavol Tausk, KSS
3 hlasov
34
Peter Getler, SMS
2 hlasov
35
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
2 hlasov
36
Károly Less, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

11,66
%
2017 1. kolo
5,13
%
2013 2. kolo
7,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,66%
2013 2. kolo 5,13%
2013 1. kolo 7,57%