Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
51,72%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
18,54%
Milan Belica NEKA
7,47%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,47%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,58%
Martin Kusenda NEKA
2,39%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,24%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,79%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,20%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,60%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
318 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
278 hlasov
3
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
262 hlasov
4
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
217 hlasov
5
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
168 hlasov
6
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
166 hlasov
7
Jozef Jobbágy, NEKA
164 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
120 hlasov
9
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
115 hlasov
10
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
104 hlasov
11
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
72 hlasov
12
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
65 hlasov
13
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
63 hlasov
14
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
61 hlasov
15
Zsolt Feszty, NEKA
52 hlasov
16
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
50 hlasov
17
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
49 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
48 hlasov
19
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
47 hlasov
20
István Samu, NEKA
39 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
22
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
23
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
37 hlasov
24
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
35 hlasov
26
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
27
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
28
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31 hlasov
29
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
30
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
31
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
32
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
33
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
26 hlasov
34
Roman Németh, SMER - SD, SNS
26 hlasov
35
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
25 hlasov
36
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
24 hlasov
37
Gyula Köles, NK/NEKA
23 hlasov
38
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
39
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
40
Péter Korpás, NEKA
13 hlasov

Volebná účasť

46,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,97 %
04.11. 2017 1. kolo 11,66 %
23.11. 2013 2. kolo 5,13 %
09.11. 2013 1. kolo 7,57 %