vyberte rok
Iliašovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
57.76%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33.54%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.35%
Vladislav Stanko NEKA
1.24%
Rudolf Botka NP
0.62%
Jaroslav Džunko NEKA
0.62%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0.62%
Lukáš Sisák KSS
0.62%
Adam Šepetka NAJ
0.62%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

21,32
%
2017 1. kolo
11,9
%
2013 2. kolo
12,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,32%
2013 2. kolo 11,9%
2013 1. kolo 12,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Volný, SMER-SD
63 hlasov
2
Lea Grečková, SMER-SD
62 hlasov
3
Michal Komara, SMER-SD
51 hlasov
4
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
5
Pavol Bečarik, SNS
48 hlasov
6
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
7
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
8
Adnan Akram, NEKA
34 hlasov
9
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
10
Janka Brziaková, SMER-SD
33 hlasov
11
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
12
Iveta Rušinová, SMER-SD
32 hlasov
13
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
14
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
15
Peter Zelený, SNS
24 hlasov
16
Dávid Demečko, SNS
22 hlasov
17
Marián Hojstrič, NEKA
22 hlasov
18
Ondrej Kapusta, NEKA
16 hlasov
19
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
20
Valter Retter, SNS
14 hlasov
21
Rastislav Neuvirth, ŠKV
12 hlasov
22
Maroš Divok, NEKA
11 hlasov
23
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Beáta Janovcová, SNS
11 hlasov
25
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Róbert Kočiš, NEKA
9 hlasov
28
Miroslav Pomajdík, VZDOR
8 hlasov
29
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Stanislav Lorko, SNS
7 hlasov
32
Vladimíra Dunková, ŠKV
7 hlasov
33
Martin Kaščák, SNS
7 hlasov
34
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
35
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
5 hlasov
36
Lívia Kozlová, ŠKV
4 hlasov
37
Milan Smižanský, ŠANCA
4 hlasov
38
Radovan Ďorko, ŠKV
2 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD