vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47,22%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,19%
Róbert Bačinský NEKA
4,17%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,17%
Jarmila Tkáčová SNS
2,78%
Oliver Petrík JĽSS
1,39%
Jaroslav Džunko NEKA
0,69%
Lukáš Sisák KSS
0,69%
Adam Šepetka NAJ
0,69%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

37,01
%
2017 1. kolo
20,24
%
2013 2. kolo
13,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,01%
2013 2. kolo 20,24%
2013 1. kolo 13,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Bernát, SMER-SD
113 hlasov
2
Ján Serbin, NEKA
41 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
19 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
11
Mária Dulovičová, NEKA
14 hlasov
12
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
14
Radoslav Hodor, NEKA
13 hlasov
15
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
16
Peter Derevjaník, SMER-SD
10 hlasov
17
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
18
František Petro, SMER-SD
10 hlasov
19
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
24
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
25
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
26
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
29
Monika Gergelová, SNS
5 hlasov
30
Július Begala, NEKA
5 hlasov
31
Jozef Hric, KSS
5 hlasov
32
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
33
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
36
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
37
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
38
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
39
Peter Seman, KSS
4 hlasov
40
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
41
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
42
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
44
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
46
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
47
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
48
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
49
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
50
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
51
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
54
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
55
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
56
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
57
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
58
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
59
Július Grulyo, NEKA
60
Ján Horváth, NEKA
61
Peter Kocai, NAJ
62
Augustín Köteles, NAJ
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Csaba Simkó, SMK-MKP
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP