Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
52,44%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
47,56%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,36%
Rudolf Bauer KDS
26,79%
Jaroslav Džunko NEKA
7,14%
Dominika Palaščáková NOVA
5,36%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,57%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,79%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
17 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
15 hlasov
3
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
12 hlasov
5
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
6
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
7
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
9 hlasov
9
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
10
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
12
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Monika Bérešová, SZS
4 hlasov
18
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
20
Viktor Dulina, NEKA
3 hlasov
21
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
22
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
23
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
24
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
25
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
26
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
27
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
28
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
30
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
31
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
32
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
33
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
34
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
35
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
36
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
37
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
38
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
39
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
40
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
41
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
42
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
43
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
44
Ivan Buchla, SNS
45
László Iván, SMK-MKP
46
Roman Horváth, SRÚS
47
Ladislav Vojtko, KSS
48
Jozef Holečko, NEKA
49
Marián Kertész, PD
50
Ján Stanislav, SNS
51
Františka Kočišová, SĽS
52
Ladislav Bartók, NEKA
53
Ľubica Holováčová, SĽS
54
Jozef Koňa, SĽS
55
László Köteles, SMK-MKP
56
Július Grulyo, NEKA
57
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
58
Elena Majancsíková, SĽS
59
Ján Mikloš, KSS
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
Vladimír Popovič, SMS

Volebná účasť

37,01
%
2017 1. kolo
20,24
%
2013 2. kolo
13,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,01%
2013 2. kolo 20,24%
2013 1. kolo 13,90%