Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
70,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
30,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
67,57%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
18,92%
Ladislav Fízik ASV
5,41%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
2,70%
Andrea Jenčíková NP
2,70%
Jaroslav Sekerka KSS
2,70%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
25 hlasov
2
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
21 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
20 hlasov
5
Zoltán Bán, SMK-MKP
17 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
11 hlasov
7
Silvia Vargová, MOST - HÍD
10 hlasov
8
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
10
Tibor Lukáčka, ASV
8 hlasov
11
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
12
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
13
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
14
Vojtech Szajkó, NEKA
3 hlasov
15
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
16
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
17
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
18
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
19
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
2 hlasov
20
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
21
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
22
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
23
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
24
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
25
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
27
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
28
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
29
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
30
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
31
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
32
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
33
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
34
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
35
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
1 hlasov
37
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
38
Ján Hiraj, NP
39
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
40
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
41
Samuel Zubo, KSS
42
Peter Vraniak, ÚSVIT
43
Jozef Pupala, KSS
44
Katarína Horváth, KĽS
45
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
46
Aneta Vargicová, SNS
47
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

25,75
%
2017 1. kolo
8,00
%
2013 2. kolo
12,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,75%
2013 2. kolo 8,00%
2013 1. kolo 12,29%