vyberte rok
Husináokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
29.47%
Ján Lunter NEKA
24.21%
Marian Kotleba ĽSNS
18.95%
Jozef Šimko NEKA
9.47%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
8.42%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
5.26%
Miroslav Gálik NAS
2.11%
Martin Juhaniak NEKA
1.05%
Alena Piovarčiová NP
1.05%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

25,75
%
2017 1. kolo
8
%
2013 2. kolo
12,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,75%
2013 2. kolo 8%
2013 1. kolo 12,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
59 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
43 hlasov
3
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
32 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
27 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
27 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
25 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
20 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
15 hlasov
10
Stanislav Krahulec, NEKA
13 hlasov
11
Gejza Mede, NEKA
13 hlasov
12
Lukáš Kvietok, SMER-SD
11 hlasov
13
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
10 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
18
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
19
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
21
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasov
24
Vojtech Szajkó, SRK
4 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasov
26
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
27
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasov
28
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
32
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
33
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
36
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
37
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
38
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
39
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
40
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
41
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
42
Alena Pivovarčiová, NP
43
Vojtech Menyhárt, NEKA
44
Ján Lichanec, NEKA
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Róbert Čipka, KSS
48
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
49
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...