Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
47,00%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
18,57%
Milan Belica NEKA
14,91%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,61%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
4,20%
Martin Kusenda NEKA
3,30%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,95%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,30%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,95%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,85%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 027 hlasov
2
Jozef Jobbágy, NEKA
885 hlasov
3
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
704 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
630 hlasov
5
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
596 hlasov
6
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
497 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
475 hlasov
8
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
452 hlasov
9
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
443 hlasov
10
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
429 hlasov
11
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
391 hlasov
12
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
342 hlasov
13
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
315 hlasov
14
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
279 hlasov
15
Zsolt Feszty, NEKA
252 hlasov
16
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
195 hlasov
17
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
163 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
158 hlasov
19
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
142 hlasov
20
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
138 hlasov
21
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
133 hlasov
22
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
117 hlasov
23
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
115 hlasov
24
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
114 hlasov
25
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
112 hlasov
26
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
102 hlasov
27
Roman Németh, SMER - SD, SNS
100 hlasov
28
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
100 hlasov
29
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
94 hlasov
30
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
90 hlasov
31
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
89 hlasov
32
István Samu, NEKA
81 hlasov
33
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
78 hlasov
34
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
76 hlasov
35
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
36
Péter Korpás, NEKA
63 hlasov
37
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
57 hlasov
38
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
41 hlasov
39
Gyula Köles, NK/NEKA
39 hlasov
40
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov

Volebná účasť

37,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,92 %
04.11. 2017 1. kolo 20,54 %
23.11. 2013 2. kolo 13,12 %
09.11. 2013 1. kolo 15,00 %