vyberte rok
Humennéokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
39.41%
Peter Chudík Smer-SD
26.94%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9.34%
Andrej Gmitter NEKA
8.87%
Ján Garaj NEKA
4.65%
František Oľha Šanca
4.59%
Miroslav Škvarek SNS
1.70%
Pavol Gašper NEKA
1.49%
Milan Šteiner SZS
0.90%
František Bednár NAJ
0.87%
Eduard Markovič NEKA
0.64%
Jozef Šváč NP
0.61%

Volebná účasť

24,65
%
2017 1. kolo
18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,65%
2013 1. kolo 18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
1846 hlasov
2
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1643 hlasov
3
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1474 hlasov
4
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1374 hlasov
5
Mária Cehelská, SOĽ
1369 hlasov
6
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1215 hlasov
7
Michal Druga, SMER-SD
1116 hlasov
8
Ondrej Mudry, SMER-SD
1100 hlasov
9
Peter Pipák, SNS
1092 hlasov
10
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1082 hlasov
11
Ján Ferko, SMER-SD
1059 hlasov
12
Andrej Semanco, NEKA
1028 hlasov
13
Jozef Babják, SDKÚ-DS
886 hlasov
14
Tibor Focko, SMER-SD
885 hlasov
15
Gabriela Želizňáková, NEKA
730 hlasov
16
Darina Barančíková, SOĽ
727 hlasov
17
Jozef Fedorko, SMER-SD
652 hlasov
18
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
624 hlasov
19
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
610 hlasov
20
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
604 hlasov
21
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
572 hlasov
22
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
455 hlasov
23
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
382 hlasov
24
Marián Paško, ÚSVIT
379 hlasov
25
Ondrej Chovanec, SNS
372 hlasov
26
Marián Vojtko, SNS
367 hlasov
27
Monika Chomová, MOST - HÍD
276 hlasov
28
Marta Burdová, ŠANCA
267 hlasov
29
Štefan Behun, SNS
243 hlasov
30
Marek Basala, SP
200 hlasov
31
Romana Porochnavá, #SIEŤ
200 hlasov
32
Lucia Gombitová, ÚSVIT
199 hlasov
33
Hana Loziaková, MOST - HÍD
191 hlasov
34
Pavol Brek, ÚSVIT
189 hlasov
35
Peter Vorobel, SZ
182 hlasov
36
Mário Perinaj, MOST - HÍD
176 hlasov
37
Peter Šamudovský, KSS
169 hlasov
38
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
167 hlasov
39
Jozef Bajkó, SP
149 hlasov
40
Peter Ferenc, OKS
147 hlasov
41
Lukáš Šandor, EDS
141 hlasov
42
Stanislav Hančár, NAJ
116 hlasov
43
Marián Kovaľ, SNS
111 hlasov
44
Miroslav Gajdoš, NAJ
103 hlasov
45
Marek Hudák, ÚSVIT
101 hlasov
46
Dušan Hrabec, NAJ
74 hlasov
47
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
62 hlasov