Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
40,47%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
35,35%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,35%
Michal Biganič NEKA
3,26%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,86%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,86%
Ján Bync NEKA
1,40%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
0,47%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
2
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
3
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
4
Luciána Hoptová, ÚSVIT
42 hlasov
5
Lucia Sukeľová, NEKA
41 hlasov
6
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
36 hlasov
7
Martin Meričko, NEKA
34 hlasov
8
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
9
Alena Židová, Skúsme to inak
28 hlasov
10
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
27 hlasov
11
Anna Sotaková, KSS
24 hlasov
12
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
13
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
14
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
15
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
20 hlasov
16
Ľuboš Karas, NEKA
18 hlasov
17
Monika Hamaďaková, NEKA
18 hlasov
18
Peter Demjan, REPUBLIKA
16 hlasov
19
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
15 hlasov
20
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
15 hlasov
21
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
22
Michal Druga, SOM Slovensko
15 hlasov
23
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
14 hlasov
24
Andrej Semanco, SOM Slovensko
14 hlasov
25
Peter Pipák, NEKA
13 hlasov
26
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
27
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
28
Erich Serbin, REPUBLIKA
10 hlasov
29
Igor Labun, NEKA
9 hlasov
30
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
31
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
8 hlasov
32
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Michal Ufnár, NK/NEKA
7 hlasov
34
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
35
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
7 hlasov
36
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
37
Marián Vojtko, SNS
7 hlasov
38
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
39
Anna Tokošová, KSS
6 hlasov
40
Igor Savko, NEKA
6 hlasov
41
Dana Miháliková, NK/NEKA
6 hlasov
42
Jozef Stebnický, ŽIVOT
4 hlasov
43
Jozef Barlík, Socialisti.sk
3 hlasov
44
Zdenko Ščepanik, NEKA
3 hlasov
45
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
2 hlasov
46
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
2 hlasov
47
Jozef Sojka, KSS
1 hlasov
48
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
49
Renáta Velichová, ŽIVOT
50
Martin Tongeľ, ŽIVOT

Volebná účasť

79,15 %

Historický vývoj

29.10. 2022 79,15 %
04.11. 2017 1. kolo 32,84 %
09.11. 2013 1. kolo 27,50 %