vyberte rok
Hubovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
66.67%
Ján Lunter NEKA
16.67%
Marian Kotleba ĽSNS
6.67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6.67%
Jozef Šimko NEKA
3.33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

27,96
%
2017 1. kolo
17,85
%
2013 2. kolo
15,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,96%
2013 2. kolo 17,85%
2013 1. kolo 15,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
21 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
13 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
13 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
13 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
6
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
8 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
12
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
16
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
17
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
20
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
21
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
22
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
24
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
25
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
27
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
28
Michal Bagačka, SMER-SD
29
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
30
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
31
Róbert Čipka, KSS
32
Miroslava Grendelová, KSS
33
Ivan Hazucha, SMER-SD
34
Anatolij Jefimov, KSS
35
Stanislav Krahulec, NEKA
36
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
37
Lukáš Kvietok, SMER-SD
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Ján Lichanec, NEKA
40
Peter Mináč, SMER-SD
41
Katarína Moncoľová, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD