Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
55,74%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
44,26%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
75,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
10,42%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
6,25%
Karol Konárik SNS
6,25%
Ondrej Binder NEKA
2,08%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
36 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
32 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
30 hlasov
4
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
15 hlasov
5
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
13 hlasov
6
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
7
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
7 hlasov
8
Jana Uhrinová, SNS
6 hlasov
9
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
10
Jaroslav Suja, NEKA
4 hlasov
11
Samuel Zubo, KSS
4 hlasov
12
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
13
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
14
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
16
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
17
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
18
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
19
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
22
František Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
23
Zoltán Bán, SMK-MKP
1 hlasov
24
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
25
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
26
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
27
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
28
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
30
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
31
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Silvia Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
34
Ján Hiraj, NP
35
Ján Antal, ÚSVIT
36
Tibor Balog, SMS
37
Peter Vraniak, ÚSVIT
38
Vojtech Szajkó, NEKA
39
Dušan Širák, KSS
40
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
41
Veronika Rízová, KSS
42
Renáta Puhlová, PD
43
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
44
Helena Krauszová, SMS
45
Anna Kekeňáková, KSS
46
Katarína Horváth, KĽS
47
Csaba Horváth, NEKA

Volebná účasť

36,30 %

Historický vývoj

29,16 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 39,74 %
23.11. 2013 2. kolo 36,30 %
09.11. 2013 1. kolo 29,16 %