vyberte rok
Hrušovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
40.00%
Ján Lunter NEKA
21.67%
Igor Kašper NEKA
11.67%
Martin Juhaniak NEKA
5.00%
Znenek Očovan NAJ
5.00%
Miroslav Gálik NAS
3.33%
Jozef Šimko NEKA
3.33%
Milan Urbáni SMS
3.33%
Pavel Greksa NEKA
1.67%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.67%
Alena Piovarčiová NP
1.67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1.67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

39,74
%
2017 1. kolo
36,3
%
2013 2. kolo
29,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,74%
2013 2. kolo 36,3%
2013 1. kolo 29,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
26 hlasov
2
Stanislava Zvarová, SMER-SD
26 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
21 hlasov
4
Miroslava Vargová, NEKA
16 hlasov
5
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
6
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
7
Roman Lebeda, NEKA
12 hlasov
8
Ján Lichanec, NEKA
12 hlasov
9
Ivan Hazucha, SMER-SD
11 hlasov
10
Katarína Moncoľová, NEKA
10 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
9 hlasov
12
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
14
Martin Pliešovský, SNS
8 hlasov
15
Lukáš Kvietok, SMER-SD
7 hlasov
16
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
18
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
19
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
20
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
21
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
25
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
27
Peter Juhász, SMK-MKP
2 hlasov
28
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
30
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
31
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
32
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
33
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
37
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
39
Ferenc Auxt, SMK-MKP
40
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
41
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
42
Anatolij Jefimov, KSS
43
Vojtech Kökény, SRK
44
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Ladislav Rigó, SMK-MKP
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD