vyberte rok
Hrušovokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49.12%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
21.05%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14.04%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.39%
Oliver Petrík JĽSS
3.51%
Róbert Bačinský NEKA
2.63%
Jaroslav Džunko NEKA
1.75%
Jozef Červenák RIS
0.88%
Vladislav Stanko NEKA
0.88%
Adam Šepetka NAJ
0.88%
Jarmila Tkáčová SNS
0.88%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

43,88
%
2017 1. kolo
6,66
%
2013 2. kolo
16,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,88%
2013 2. kolo 6,66%
2013 1. kolo 16,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
69 hlasov
2
Ferenc Porubán, SMK-MKP
65 hlasov
3
Attila Anna, NEKA
46 hlasov
4
Juraj Nagy, NEKA
35 hlasov
5
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
6
Zoltán Várady, SMK-MKP
26 hlasov
7
Peter Bollo, MOST - HÍD
23 hlasov
8
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
17 hlasov
9
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Monika Repaszká, ŠKV
10 hlasov
11
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
9 hlasov
12
Ján Babič, SMER-SD
8 hlasov
13
Tibor Balázs, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Juraj Balázs, NEKA
5 hlasov
16
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Viliam Hlaváč, ŠKV
4 hlasov
21
Monika Šeďová, MOST - HÍD
3 hlasov
22
Karol Horník, SMER-SD
3 hlasov
23
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
24
Mária Bernáthová, KSS
2 hlasov
25
Dušan Pollák, ŠKV
2 hlasov
26
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
27
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
28
Michal Terrai, NEKA
2 hlasov
29
Matúš Bischof, OKS
2 hlasov
30
Ivan Kuhn, OKS
2 hlasov
31
Jozef Červeňák, RIS
1 hlasov
32
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
33
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
34
Róbert Hanuštiak, NEKA
1 hlasov
35
Miloš Gallo, ŠANCA
1 hlasov
36
Juraj Bernár, KSS
37
Karol Kováč, OKS
38
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
39
Matej Lada, ŠKV
40
Štefan Bašták, SMER-SD
41
Helena Laliková, KSS