Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
93,15%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
6,85%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
75,00%
Peter Oremus NEKA
11,67%
Viliam Mokraň KĽS
5,00%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
3,33%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,33%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,67%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
20 hlasov
2
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
17 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
16 hlasov
4
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
15 hlasov
6
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
13 hlasov
7
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
12 hlasov
8
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
9
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
12 hlasov
10
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
12 hlasov
11
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
11 hlasov
12
Eva Antošová, SNS
10 hlasov
13
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
14
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
10 hlasov
15
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
10 hlasov
16
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
8 hlasov
17
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
7 hlasov
18
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
19
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
20
Milena Candráková, KSS
6 hlasov
21
Jozef Čapla, SNS
6 hlasov
22
Peter Oremus, NEKA
6 hlasov
23
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
5 hlasov
24
Dušan Janek, KSS
5 hlasov
25
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
26
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
27
Eduard Kolesár, ASV
5 hlasov
28
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
29
Pavol Otepka, ASV
5 hlasov
30
Anna Čagalová, SNS
4 hlasov
31
Stanislav Hamar, SNS
4 hlasov
32
Oľga Froncová, SNS
4 hlasov
33
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
34
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
35
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
36
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
37
Pavol Dávid, SMS
3 hlasov
38
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
39
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
40
Milan Greguš, SNS
3 hlasov
41
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
3 hlasov
42
Milan Chalachan, SMS
3 hlasov
43
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
44
Martin Mikuláš, SNS
2 hlasov
45
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
46
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
47
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
48
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
49
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
50
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
51
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
52
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
53
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
54
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
55
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
56
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
2 hlasov
57
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
58
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
59
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
60
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
61
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
62
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
63
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
64
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
66
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
67
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
68
Marta Miklošková, KDS
1 hlasov
69
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
70
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
71
Oľga Otrasová, KSS
72
Ondrej Ňorba, KSS
73
Lenka Slováčiková, NaS - ns

Volebná účasť

28,06
%
2017 1. kolo
17,76
%
2013 2. kolo
14,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,06%
2013 2. kolo 17,76%
2013 1. kolo 14,59%