Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
41,20%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,40%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,60%
Martin Kusenda NEKA
8,40%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,60%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,60%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,60%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,40%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,20%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
59 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
56 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
40 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
34 hlasov
5
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
33 hlasov
6
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
9
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
10
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
11
Ľubomír Moravčík, NEKA
25 hlasov
12
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
24 hlasov
13
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
23 hlasov
14
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
15
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
21 hlasov
16
Martin Balko, Progresívne Slovensko
21 hlasov
17
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
19
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
20 hlasov
20
Radoslav Kriváček, NEKA
17 hlasov
21
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
17 hlasov
22
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
17 hlasov
23
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
16 hlasov
24
Šimon Kónya, NEKA
15 hlasov
25
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
26
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
27
Peter Košťál, NEKA
14 hlasov
28
Peter Andel, Progresívne Slovensko
14 hlasov
29
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
30
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
31
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
32
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
33
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
12 hlasov
34
Lívia Šumichrastová, NEKA
12 hlasov
35
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
36
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
37
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
12 hlasov
38
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
39
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
11 hlasov
40
Marta Rácová, NEKA
11 hlasov
41
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
42
Peter Šedovič, NK/NEKA
11 hlasov
43
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
11 hlasov
44
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
10 hlasov
45
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
10 hlasov
46
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
47
Soňa Ďuríková, NEKA
10 hlasov
48
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
49
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
10 hlasov
50
Igor Husár, REPUBLIKA
10 hlasov
51
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
52
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
10 hlasov
53
Erik Blaško, NK/NEKA
9 hlasov
54
Martin Čepček, ŽIVOT
9 hlasov
55
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
9 hlasov
56
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
9 hlasov
57
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
58
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
59
Martin Skovajsa, NEKA
9 hlasov
60
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
61
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
62
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
8 hlasov
63
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
64
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
65
Peter Pukan, REPUBLIKA
8 hlasov
66
Peter Paučo, NK/NEKA
7 hlasov
67
Jana Pukanová, REPUBLIKA
7 hlasov
68
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
7 hlasov
69
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
70
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
7 hlasov
71
Darina Zlatošová, NK/NEKA
7 hlasov
72
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
73
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
74
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
75
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
76
Peter Božík, Hnutie ONÁS
6 hlasov
77
Milan Chmelár, NEKA
6 hlasov
78
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
79
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
80
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
6 hlasov
81
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
6 hlasov
82
Juraj Švarc, NEKA
6 hlasov
83
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
84
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
85
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
86
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
87
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
5 hlasov
88
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
89
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
5 hlasov
90
Jarmila Králová, NEKA
4 hlasov
91
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov
92
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
93
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
94
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
4 hlasov
95
Ladislav Turba, NEKA
4 hlasov
96
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
97
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
3 hlasov
98
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
99
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
3 hlasov
100
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
3 hlasov
101
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
102
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
103
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
104
Miloš Macho, NK/NEKA
2 hlasov
105
Martin Bóri, REPUBLIKA
1 hlasov
106
Dušan Tóth, NEKA

Volebná účasť

64,49 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,49 %
04.11. 2017 1. kolo 28,06 %
23.11. 2013 2. kolo 17,76 %
09.11. 2013 1. kolo 14,59 %