vyberte rok
Hronské Kosihyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
35.98%
Milan Uhrík ĽSNS
25.61%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
22.56%
Peter Oremus NEKA
11.59%
Renáta Kolenčíková NEKA
4.27%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

28,42
%
2017 1. kolo
12,47
%
2013 2. kolo
18,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,42%
2013 2. kolo 12,47%
2013 1. kolo 18,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
72 hlasov
2
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
3
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
4
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
5
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
6
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
7
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
8
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
9
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
10
Erika Sulinová, NEKA
27 hlasov
11
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
12
Igor Éder, NEKA
26 hlasov
13
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
15
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
16
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
17
Ján Krtík, NEKA
23 hlasov
18
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
19
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
21 hlasov
20
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
21
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
23
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
24
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
25
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
26
Igor Varga, NEKA
14 hlasov
27
Igor Gogora, NEKA
14 hlasov
28
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
29
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
31
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Marianna Šedivá, NEKA
9 hlasov
33
Michal Ivanický, KSS
9 hlasov
34
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
35
Zita Cseri, NEKA
6 hlasov
36
Ondrej Juhász, NEKA
6 hlasov
37
Ladislav Vörös, KSS
5 hlasov
38
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
39
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
40
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
41
Pál Zachar, NEKA
3 hlasov
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
2 hlasov
43
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
45
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlasov
46
Dezső Pálffy, SMK-MKP