vyberte rok
Hronské Kľačanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
36.36%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
28.18%
Milan Uhrík ĽSNS
19.77%
Peter Oremus NEKA
11.14%
Renáta Kolenčíková NEKA
2.95%
Iván Farkas SMK
1.14%
Ján Marko NP
0.45%
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

37,04
%
2017 1. kolo
18,47
%
2013 2. kolo
21,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,04%
2013 2. kolo 18,47%
2013 1. kolo 21,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
170 hlasov
2
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
153 hlasov
3
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
139 hlasov
4
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
124 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
119 hlasov
6
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
108 hlasov
7
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
8
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
9
Igor Éder, NEKA
99 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
93 hlasov
11
Igor Varga, NEKA
93 hlasov
12
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
89 hlasov
13
Erika Sulinová, NEKA
82 hlasov
14
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
79 hlasov
15
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
16
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
71 hlasov
17
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
68 hlasov
18
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
19
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
20
Igor Gogora, NEKA
65 hlasov
21
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
58 hlasov
22
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
23
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
24
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
25
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
26
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
28
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
29
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
30
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
31
Michal Ivanický, KSS
24 hlasov
32
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
33
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
34
Marianna Šedivá, NEKA
19 hlasov
35
Ondrej Juhász, NEKA
17 hlasov
36
Pál Zachar, NEKA
14 hlasov
37
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
38
Zita Cseri, NEKA
7 hlasov
39
Miroslav Kamenský, KSS
6 hlasov
40
Ján Kútik, KSS
6 hlasov
41
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
42
Beáta Kiss, SMK-MKP
3 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
2 hlasov
44
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasov
45
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
46
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov