Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
56,88%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
43,13%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
47,76%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,12%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
20,15%
Ondrej Binder NEKA
3,73%
Karol Konárik SNS
1,49%
Andrea Jenčíková NP
0,75%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
2
Ľubomír Motyčka, NEKA
32 hlasov
3
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
30 hlasov
4
Peter Gogola, NEKA
30 hlasov
5
Karol Konárik, SNS
29 hlasov
6
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
28 hlasov
7
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
28 hlasov
8
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
26 hlasov
9
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
26 hlasov
10
Jaroslav Maslen, NEKA
26 hlasov
11
Jaroslav Kuracina, NEKA
23 hlasov
12
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
19 hlasov
13
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
14
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
15
Iveta Majerová, NEKA
16 hlasov
16
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
15 hlasov
17
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
15 hlasov
18
Vladimír Sklenka, NEKA
15 hlasov
19
Michal Rusko, NEKA
14 hlasov
20
Jaroslav Sekerka, KSS
14 hlasov
21
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
22
Peter Rusnák, NEKA
12 hlasov
23
Janka Slaná, NEKA
12 hlasov
24
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
11 hlasov
25
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
26
Ján Chladný, KDS
10 hlasov
27
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Jozef Smekal, NEKA
8 hlasov
29
Ivan Kostúr, KSS
8 hlasov
30
Igor Donoval, ASV
8 hlasov
31
Peter Majerský, KSS
8 hlasov
32
Andrej Sliacky, SMS
8 hlasov
33
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
34
Ľubomír Piterka, NEKA
7 hlasov
35
Miloš Horný, SMS
7 hlasov
36
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
37
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
6 hlasov
38
Janka Slobodníková, SĽS
6 hlasov
39
Branislav Slaný, NEKA
6 hlasov
40
Juraj Remšík, SMS
6 hlasov
41
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
42
Martin Baník, KDS
5 hlasov
43
Ľubomír Šesták, NEKA
5 hlasov
44
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
45
Róbert Huran, NEKA
4 hlasov
46
Teodor Bindas, SMS
4 hlasov
47
Daniela Baranová, MOST - HÍD
4 hlasov
48
Zdena Bienska, SĽS
4 hlasov
49
Jaroslava Miklóšová, SMS
3 hlasov
50
Simon Barth, SMS
3 hlasov
51
Pavol Svetlík, SNS
2 hlasov
52
Milan Prašovský, SĽS
2 hlasov
53
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
55
Jozef Sásik, SĽS
2 hlasov
56
Svetozár Tomič, SMS
2 hlasov
57
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
58
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
59
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
60
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
61
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

29,70 %

Historický vývoj

24,90 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 56,93 %
23.11. 2013 2. kolo 29,70 %
09.11. 2013 1. kolo 24,90 %