vyberte rok
Hronecokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40.88%
Martin Juhaniak NEKA
23.36%
Marian Kotleba ĽSNS
22.87%
Igor Kašper NEKA
5.60%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.43%
Pavel Greksa NEKA
1.22%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.97%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.73%
Miroslav Gálik NAS
0.49%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.49%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.24%
Alena Piovarčiová NP
0.24%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.24%
Jozef Šimko NEKA
0.24%
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

43,61
%
2017 1. kolo
30,88
%
2013 2. kolo
23,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,61%
2013 2. kolo 30,88%
2013 1. kolo 23,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuslav Nemky, SMER-SD
237 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
205 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
106 hlasov
4
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
87 hlasov
5
Ján Račák, SMER-SD
83 hlasov
6
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
83 hlasov
7
Jaroslav Demian, SMER-SD
83 hlasov
8
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
9
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
58 hlasov
10
Miroslav Fašang, NEKA
54 hlasov
11
Martin Ridzoň, NEKA
45 hlasov
12
Andrej Barančok, NEKA
43 hlasov
13
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
14
Zuzana Kúdelková, KSS
33 hlasov
15
Daniel Struhár, NEKA
31 hlasov
16
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
17
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
18
Peter Bánik, SNS
25 hlasov
19
Jozef Tokár, NEKA
24 hlasov
20
Juraj Uhrin, NEKA
21 hlasov
21
Vratko Strmeň, NEKA
21 hlasov
22
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
23
Andrea Kirschová, NEKA
20 hlasov
24
Milan Belko, NEKA
17 hlasov
25
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
26
Marian Pavúk, NEKA
15 hlasov
27
Roman Švantner, DOMA DOBRE
15 hlasov
28
Ivan Brozman, NEKA
10 hlasov
29
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
30
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
31
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
32
Ingrid Poliaková, SNS
10 hlasov
33
Jerguš Ridzoň, NEKA
8 hlasov
34
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
35
Marcel Pollák, SNS
6 hlasov
36
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Jozef Harvan, SRK
6 hlasov
38
Peter Ondriaš, ŠANCA
5 hlasov
39
Michal Kantor, SZS
4 hlasov
40
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
41
Andrej Majerík, VZDOR
3 hlasov
42
Ivan Bobák, SZS
2 hlasov
43
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov