Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
65,27%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
34,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
30,63%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
27,50%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,38%
Karol Konárik SNS
10,63%
Ondrej Binder NEKA
8,13%
Jozef Sásik SĽS
3,13%
Ladislav Fízik ASV
2,50%
Andrea Jenčíková NP
1,25%
Jaroslav Sekerka KSS
1,25%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,63%
Emil Samko KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
2
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
43 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
43 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
41 hlasov
5
Karol Konárik, SNS
40 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
35 hlasov
7
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
34 hlasov
8
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
32 hlasov
9
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31 hlasov
10
Ľubomír Motyčka, NEKA
27 hlasov
11
Iveta Majerová, NEKA
24 hlasov
12
Juraj Remšík, SMS
20 hlasov
13
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
20 hlasov
14
Ľubomír Šesták, NEKA
18 hlasov
15
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
16
Igor Donoval, ASV
15 hlasov
17
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
15 hlasov
18
Ján Chladný, KDS
15 hlasov
19
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
20
Michal Rusko, NEKA
12 hlasov
21
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
12 hlasov
22
Janka Slobodníková, SĽS
12 hlasov
23
Roman Štrba, SĽS
11 hlasov
24
Jozef Smekal, NEKA
11 hlasov
25
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
26
Jaroslav Maslen, NEKA
10 hlasov
27
Jaroslav Kuracina, NEKA
10 hlasov
28
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
29
Peter Rusnák, NEKA
10 hlasov
30
Jozef Sásik, SĽS
10 hlasov
31
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
32
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
33
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
9 hlasov
34
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
36
Vladimír Sklenka, NEKA
7 hlasov
37
Ľubomír Piterka, NEKA
7 hlasov
38
Ján Jambrich, SĽS
6 hlasov
39
Martin Baník, KDS
6 hlasov
40
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
41
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
42
Zdena Bienska, SĽS
5 hlasov
43
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
44
Miloš Horný, SMS
5 hlasov
45
Róbert Huran, NEKA
4 hlasov
46
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
47
Vladimír Rosinský, SĽS
4 hlasov
48
Janka Slaná, NEKA
4 hlasov
49
Karol Jadáš, KDS
4 hlasov
50
Andrej Sliacky, SMS
3 hlasov
51
Peter Majerský, KSS
3 hlasov
52
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
53
Daniela Baranová, MOST - HÍD
3 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
3 hlasov
55
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
56
Svetozár Tomič, SMS
2 hlasov
57
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
58
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
59
Lukáš Ginič, SMS
2 hlasov
60
Milan Prašovský, SĽS
2 hlasov
61
Simon Barth, SMS
1 hlasov
62
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov

Volebná účasť

29,92
%
2017 1. kolo
22,54
%
2013 2. kolo
14,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,92%
2013 2. kolo 22,54%
2013 1. kolo 14,26%