vyberte rok
Hrnčiarovce nad Parnouokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
56.04%
Tibor Mikuš NEKA
38.83%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2.20%
Márius Novák NP
2.01%
József Berényi SMK
0.73%
Konrád Rigó Most-Híd
0.18%

Volebná účasť

29,92
%
2017 1. kolo
17,28
%
2013 2. kolo
15,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,92%
2013 2. kolo 17,28%
2013 1. kolo 15,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Elena Kátlovská, NEKA
301 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
172 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
5
Marek Neštický, NEKA
103 hlasov
6
Augustín Hambálek, SMER-SD
103 hlasov
7
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
101 hlasov
8
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
9
Marta Gubrická, SMER-SD
97 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
88 hlasov
11
Iveta Bakičová, NEKA
88 hlasov
12
Vladimír Púčik, SMER-SD
85 hlasov
13
Matej Lančarič, NEKA
83 hlasov
14
Marián Galbavý, NEKA
76 hlasov
15
Jozef Klokner, NEKA
74 hlasov
16
Ľubomír Antal, SMER-SD
67 hlasov
17
Bystrík Stanko, NEKA
65 hlasov
18
Jaroslav Cehlárik, NEKA
64 hlasov
19
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
20
Tibor Pekarčík, NEKA
60 hlasov
21
Šimon Štefunko, NEKA
59 hlasov
22
Jozef Pobiecký, NEKA
59 hlasov
23
Štefan Krištofík, SMER-SD
57 hlasov
24
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
25
Peter Sloboda, NEKA
53 hlasov
26
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
27
Karol Zachar, SMER-SD
52 hlasov
28
Július Zemko, SMER-SD
51 hlasov
29
Martin Uhlík, NEKA
49 hlasov
30
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
31
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
32
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
33
Norbert Pavlovič, KSS
47 hlasov
34
Valburga Lobotková, SMER-SD
45 hlasov
35
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
36
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
37
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
38
Juraj Novota, NEKA
35 hlasov
39
Peter Haščík, NEKA
31 hlasov
40
Norbert Halász, NEKA
31 hlasov
41
Peter Chmela, NEKA
29 hlasov
42
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
43
Zuzana Frišová, DOST
29 hlasov
44
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
45
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
46
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
47
Jaroslav Jánoš, NEKA
24 hlasov
48
Marcel Behro, NEKA
24 hlasov
49
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
50
Jozef Koricina, NEKA
22 hlasov
51
Peter Sita, NEKA
19 hlasov
52
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
53
Jakub Mišek, NEKA
17 hlasov
54
Anna Šimončičová, SNS
17 hlasov
55
Martin Ostrovský, SNS
16 hlasov
56
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
16 hlasov
57
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
58
Vladimír Kozmál, SNS
15 hlasov
59
Peter Bartovič, MOST - HÍD
14 hlasov
60
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
11 hlasov
61
Juraj Janček, DOMA DOBRE
11 hlasov
62
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
11 hlasov
63
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
11 hlasov
64
Viera Gbelcová, SNS
10 hlasov
65
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
9 hlasov
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
67
Pavol Gabriška, DOST
7 hlasov
68
Rudolf Šulek, NAJ
5 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov