vyberte rok
Hriadkyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48.48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
25.76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
13.64%
Štefan Surmánek ĽSNS
9.09%
Rudolf Botka NP
1.52%
Jozef Červenák RIS
1.52%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

17,7
%
2017 1. kolo
9,52
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,7%
2013 2. kolo 9,52%
2013 1. kolo 16,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
3
Tichomír Kačo, ŠKV
21 hlasov
4
Martin Galgoczy, NEKA
16 hlasov
5
Peter Bačkovský, ŠKV
16 hlasov
6
Slavomír Illeš, NEKA
13 hlasov
7
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
8
Jozef Gamrát, NEKA
12 hlasov
9
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER-SD
12 hlasov
11
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
14
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
15
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD
9 hlasov
17
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
18
Terézia Stanková, NEKA
8 hlasov
19
Jana Mondiková, SMER-SD
7 hlasov
20
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
21
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
22
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
24
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
29
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
30
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
32
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
38
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
39
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
40
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
42
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
44
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
45
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
47
Milan Malý, KSS
1 hlasov
48
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
49
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
50
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Adrian Haraszti, NAJ
56
Csaba Furik, SMK-MKP
57
Jozef Želinský, MOST - HÍD
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
59
Csilla Bálintová, SMK-MKP
60
Jozef Horváth, MOST - HÍD
61
Zoltán Ilko, SMK-MKP
62
Dionýz Szabó, ŠKV
63
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
66
Zoltán Mento, NEKA
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
Štefan Kandráč, NP