Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
59,46%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
40,54%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,90%
Rudolf Bauer KDS
30,61%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
10,20%
Dominika Palaščáková NOVA
6,12%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,08%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,04%
Jozef Holečko NEKA
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Konečný, NEKA
26 hlasov
2
Katarína Mischurová, NEKA
21 hlasov
3
Juraj Selecký, NEKA
20 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
17 hlasov
5
Ján Tomáš, NEKA
16 hlasov
6
Tichomír Kačo, NEKA
16 hlasov
7
Ladislav Bodnár, NEKA
15 hlasov
8
Marián Kolesár, NEKA
14 hlasov
9
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
11
Ľubomír Bulla, NEKA
9 hlasov
12
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
14
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
16
Martin Begala, NEKA
6 hlasov
17
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
18
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
19
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
20
Juraj Sobek, SMER - SD
5 hlasov
21
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
22
Rastislav Petrovič, SMER - SD
5 hlasov
23
Ján Lukáč, SMS
5 hlasov
24
Miroslav Tóth, SMER - SD
4 hlasov
25
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasov
26
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
27
Jozef Horváth, SMER - SD
3 hlasov
28
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
29
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
30
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
32
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
33
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
34
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
35
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
36
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
37
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
38
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
39
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
40
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
41
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
42
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
43
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
44
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
45
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
František Tomko, NEKA
1 hlasov
47
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
48
Igor Balog, SRÚS
49
Mikuláš Balog, EDS
50
Edita Anthony, SaS
51
Robert Engel, NEKA
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
53
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Pavel Szijjártó, SĽS
55
Peter Pető, NEKA
56
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
57
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
58
Miloš Kubica, NEKA
59
József Kopasz, SMK-MKP
60
František Kolbaský, ÚSVIT
61
Vladimír Juroš, MS
62
Aneta Horváthová, EDS
63
Matúš Hada, KĽS
64
Csaba Furik, SMK-MKP
65
Peter Figeľ, DS
66
László Farkas, SMK-MKP
67
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

17,70
%
2017 1. kolo
9,52
%
2013 2. kolo
16,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,70%
2013 2. kolo 9,52%
2013 1. kolo 16,29%