Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,77%
Rudolf Bauer KDS
19,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,38%
Rudolf Bauer KDS
22,62%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,95%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,76%
Jaroslav Džunko NEKA
4,76%
Lukáš Sisák KSS
3,57%
Dominika Palaščáková NOVA
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,38%
Jozef Holečko NEKA
1,19%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
33 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
30 hlasov
3
Miroslav Tóth, SMER - SD
23 hlasov
4
Robert Engel, NEKA
21 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER - SD
17 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
8
Tichomír Kačo, NEKA
14 hlasov
9
Marián Kolesár, NEKA
14 hlasov
10
Terézia Kačová, NOVA
12 hlasov
11
Vladimír Dvorový, SMER - SD
12 hlasov
12
Magdaléna Haburová, NEKA
11 hlasov
13
Vladimír Juroš, MS
11 hlasov
14
Igor Balog, SRÚS
10 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
10 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
17
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
18
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
19
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
20
Zlatica Čeplíková, NEKA
9 hlasov
21
Štefan Tatranský, KSS
8 hlasov
22
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
23
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
24
Ladislav Szilágyi, SaS
6 hlasov
25
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
26
Jozef Horváth, SMER - SD
5 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
28
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
29
Gejza Gore, NEKA
4 hlasov
30
Matúš Hada, KĽS
4 hlasov
31
Aneta Horváthová, EDS
4 hlasov
32
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
33
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
34
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
35
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
36
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
37
László Farkas, SMK-MKP
3 hlasov
38
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
39
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
40
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
41
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
42
František Tomko, NEKA
2 hlasov
43
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
45
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
46
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
47
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
48
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
49
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
51
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
53
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
54
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
55
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
56
Ľubomír Princík, NEKA
57
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
58
József Kopasz, SMK-MKP
59
Pavel Szijjártó, SĽS
60
Peter Pető, NEKA
61
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62
Ján Tomáš, NEKA
63
Csaba Furik, SMK-MKP
64
Ľudovít Tóth, SĽS
65
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
66
Ladislav Illés, SMK-MKP
67
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

24,14
%
2017 1. kolo
8,70
%
2013 2. kolo
15,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,14%
2013 2. kolo 8,70%
2013 1. kolo 15,40%