vyberte rok
Hrčeľokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.12%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
11.93%
Štefan Surmánek ĽSNS
8.26%
Róbert Bačinský NEKA
5.50%
Rudolf Botka NP
5.50%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5.50%
Adam Šepetka NAJ
5.50%
Lukáš Sisák KSS
4.59%
Jarmila Tkáčová SNS
4.59%
Jozef Bobík NEKA
1.83%
Jozef Červenák RIS
0.92%
Jaroslav Džunko NEKA
0.92%
Oliver Petrík JĽSS
0.92%
Vladislav Stanko NEKA
0.92%
Ján Struk SMS

Volebná účasť

24,14
%
2017 1. kolo
8,7
%
2013 2. kolo
15,4
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,14%
2013 2. kolo 8,7%
2013 1. kolo 15,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tichomír Kačo, ŠKV
64 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
44 hlasov
3
Július Hajdu, SMER-SD
26 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
24 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
22 hlasov
6
Štefan Duč, NEKA
21 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
21 hlasov
8
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
9
Antónia Hrabská, ŠKV
15 hlasov
10
Radoslav Rendeš, ŠKV
14 hlasov
11
Slavomír Illeš, NEKA
14 hlasov
12
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Gabriel Garanič, NEKA
10 hlasov
15
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
16
Michal Magnes, SNS
9 hlasov
17
Karol Pataky, MOST - HÍD
8 hlasov
18
Ján Juhász, MOST - HÍD
7 hlasov
19
Michaela Ducárová, ŠKV
7 hlasov
20
Libuša Babuľaková, ŠKV
7 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
22
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Gejza Sačko, MOST - HÍD
7 hlasov
24
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Ján Seman, ŠANCA
6 hlasov
26
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
27
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Peter Bielek, SNS
6 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Štefan Kandráč, NP
5 hlasov
31
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
34
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
36
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
38
Peter Pandy, MOST - HÍD
4 hlasov
39
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
41
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Jozef Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
43
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
44
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
45
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
46
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
48
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
50
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
51
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
53
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
55
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
57
Milan Malý, KSS
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
60
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
61
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
62
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
63
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
64
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
65
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
66
Adrian Haraszti, NAJ
67
Viktor Palko, MOST - HÍD
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ