Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
54,05%
Rudolf Bauer KDS
45,95%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
26,67%
Rudolf Bauer KDS
24,44%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
22,22%
Jozef Holečko NEKA
11,11%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,44%
Dominika Palaščáková NOVA
2,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,22%
Jaroslav Džunko NEKA
2,22%
Lukáš Sisák KSS
2,22%
Ivan Kuhn OKS
2,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, NEKA
21 hlasov
2
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
3
Slavomír Horváth, SNS
14 hlasov
4
Vladimír Popovič, SMS
13 hlasov
5
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
6
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
7
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
10 hlasov
9
Jozef Konkoly, SMER - SD
8 hlasov
10
Monika Bérešová, SZS
5 hlasov
11
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
12
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
13
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
14
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
16
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
19
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
21
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
22
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
23
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
24
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
25
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
26
Dominika Palaščáková, NOVA
2 hlasov
27
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
28
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
29
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
30
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
31
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
32
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
33
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
34
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
35
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
37
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
40
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
41
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
43
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
44
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
45
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
46
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
49
Roman Horváth, SRÚS
50
Monika Vargová, SNS
51
Ladislav Vojtko, KSS
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
53
Marián Kertész, PD
54
László Iván, SMK-MKP
55
Anton Király, SMK-MKP
56
Jozef Holečko, NEKA
57
Karol Dzugas, NEKA
58
Františka Kočišová, SĽS
59
Jenő Csoltkó, NEKA
60
Alexander Bimbo, SRÚS
61
Elena Majancsíková, SĽS

Volebná účasť

34,69
%
2017 1. kolo
14,02
%
2013 2. kolo
18,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,69%
2013 2. kolo 14,02%
2013 1. kolo 18,08%