vyberte rok
Hrašovíkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
55.45%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
25.74%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.94%
Róbert Bačinský NEKA
3.96%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.97%
Adam Šepetka NAJ
1.98%
Jarmila Tkáčová SNS
1.98%
Lukáš Sisák KSS
0.99%
Vladislav Stanko NEKA
0.99%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

34,69
%
2017 1. kolo
14,02
%
2013 2. kolo
18,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,69%
2013 2. kolo 14,02%
2013 1. kolo 18,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
25 hlasov
5
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
6
Radoslav Hodor, NEKA
23 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Erika Zámboriová, ŠKV
23 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
20 hlasov
10
Pavol Lehotský, NEKA
19 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
18 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
17 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
12 hlasov
15
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
16
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
17
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
11 hlasov
19
Peter Derevjaník, SMER-SD
9 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
21
Ján Kokarda, NEKA
9 hlasov
22
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Monika Gergelová, SNS
8 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
26
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
28
Vlastimil Lakatoš, NEKA
6 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
30
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
31
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
33
Anetta Strýčková, NEKA
5 hlasov
34
Ján Horváth, NEKA
5 hlasov
35
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
36
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
5 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
39
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
40
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
41
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
42
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
44
Július Begala, NEKA
3 hlasov
45
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
46
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
48
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
49
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
51
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
53
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
54
Peter Seman, KSS
1 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
56
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
58
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
59
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
61
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
63
Peter Kocai, NAJ
64
Tamás Iván, SMK-MKP
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD